تعرفه عکاسی سام تیم + قیمت ساخت موزیک ویدیو

لینک کوتاه شده:

سام تیم دفتر ساخت و تهیه موزیک ویدیو + تعرفه

سام تیم مفتخر است همزمان با ارایه بهترین کیفیت در  سطح بازار ایران و همچنین کمترین قیمت خدماتی نوین در عرصه عکاسی و فیلمبرداری به شما عزیزان ارائه دهد.

عکاسی دیجیتالی , عکاسی مدلینگ , عکاسی پرتره , عکاسی دیجیتالی و بسیاری موارد دیگر از خدمات سام تیم میباشد.

تعرفه عکاسی سام تیم

را میتوانید در این صفحه مشاهده کنید تعرفه ساخت موزیک ویدیو از ۸۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد که متناسب با درخواست و امکانات متغییر میباشد و ممکن است کمتر و یا بیشتر شود.امکانات مد نظر شامل استفاده از دوربین های حرفه ای ۴K , فول فریم و سینمایی می باشد همینطور استفاده از هلی شات , بریل , تجهیزات نور , نور پردازی سینمایی , کروماکی ( پرده سبز ) , جلوه های ویژه تعدادی از امکانات و پنل هایی میباشند که میتوانید در پروژه خود استفاده کنید ضمن اینکه استفاده از ایده پردازی خاص و تهیه لوکیشن نیز میتواند در قیمت پروژه تاثیر گذار باشد به عنوان مثال برای پروژه های خارج از شهر ( بجز تهران ) هزینه ایاب و ذهاب  , در صورت نیاز اسکان و ناهار بر عهده کارفرما میباشد.

رسالت سام تیم تغییر تصورات عموم افراد از یک عکاس و تیم فیلمبرداری واقعی است. این مجموعه با هدف جا‌به‌جایی سطح استانداردهای رایج در خدمات مدلینگ , موزیک ویدیو , عکاسی و تهیه و ساخت تیزر در این عرصه گام نهاده است.

سام تیم
QR Code For:  تعرفه عکاسی سام تیم + قیمت ساخت موزیک ویدیو

نظرات کاربران